A-ENERGIAKLASS

Kawe City on A-energiaklassi büroohoone ettevõtetele, kes hoolivad oma inimestest ja ümbritseva keskkonna tulevikust. Siin on energiatõhus ja mugav töökeskkond, mille ökoloogiline jalajälg on võimalikult väike. Inimestel on siin mõnus oma tööd teha.

Taotleme hoonele keskkonnasõbraliku hoone sertifikaati BREEAM Excellent.

VALGUSKÜLLANE ARHITEKTUUR TERMOAKTIIVSES MAJAS

Suured aknad ja kõrged laed võimaldavad valgusel maksimaalselt pääseda kontoritesse, vähendades seeläbi energiakulusid valgustamisele ja kütmisele. Suvel kaitsevad liigse päikesekuumuse eest automaatselt akende ette laskuvad läbipaistvad välikardinad, mis hoiavad jahutuskulud madalad.

Temperatuuri osaline juhtimine toimub avatud betoonpindade vahendusel, mis vastavalt hooajale akumuleerivad tõhusalt nii sooja kui külma temperatuuri. Talvel lisab täiendavat soojust energiatõhus vesipõrandaküte.

ENERGIASÄÄSTLIK LED-VALGUSTUS

Kõikjal hoones on kasutusel energiasäästlikud LED-valgustid, mis aitavad kahandada energiakulusid. Hoone üldruumides on kasutusel liikumisanduriga valgustus, mis töötab vastavalt inimeste viibimisele ruumis.

MÕTLEME ROHELISELT!

Maja maa-aluses parklas on laadimispunktide valmisolek elektriautodele ja turvaline parkimine jalgratastele ning kergliikuritele. Maja üldelektrikulusid aitavad vähendada hoone katusel paiknevad päikesepaneelid.

STIILNE SISEKUJUNDUS

Suured aknad, kõrged laed, valgus ja avarus. Hoone paindlik ruumikasutus – kandvate vaheseinte puudumine, radiaatorivabad seinad ja terve korruse peale üksikud konstruktiivsed postid – võimaldavad suure vabaduse isikupäraste ja stiilsete sisekujunduslahenduste loomiseks. Mõttepausiks nauditavad vaated Vabaduse väljakule ja vanalinnale. Kujunda ise või ütle meile, millist kontorit soovid. Leiame kindlasti sobiva lahenduse.

KAWE PERSONAALNE HALDUSTEENUS

Üürnikele pakume oma meeskonnaga kiiret ja kvaliteetset haldusteenust. Mugava teeninduse tagab meie intraneti keskkond Kawe Haldur. Peame oluliseks, et meie kliendid saaksid oma muredele ja küsimustele vastused juba samal päeval.

Kawe City

VÕTA ÜHENDUST

Kaspar Reikter

Ärikinnisvara müügijuht

© Kawe City 2024

KÜSI LISAINFOT

Kui olete otsimas oma ettevõttele uut kodu või soovite küsida lisainformatsiooni, siis palun võtke minuga julgesti ühendust.

    © Kawe City 2024