A energiaklass

Kawe City on A energiaklassi büroohoone ettevõtetele, kes hoolivad oma inimestest ja ümbritseva keskkonna tulevikust. See on energiatõhus ja mugav töökeskkond, mille ökoloogiline jalajälg on võimalikult väike ja inimestel on siin mõnus oma tööd teha. 

Maja kannab keskkonnasõbraliku hoone sertifikaati BREEAM.

TERMOAKTIIVNE MAJA

Kogu maja ruumide kütmine ja jahutamine toimub maja betoonpindade vahendusel, mis akumuleerivad tõhusalt temperatuuri. Talvel tagavad soojuse energiatõhusad vesipõrandaküttega betoonpõrandad. Suvel aitavad hoones meeldivat temperatuuri hoida jahedust salvestavad betoonist seinakonstruktsioonid.

PÄIKESESÕBRALIK ARHITEKTUUR

Suured aknad ja kõrged laed võimaldavad päikesevalgusel maksimaalselt pääseda kontoritesse, vähendades seeläbi energiakulusid valgustamisele ja kütmisele. Automaatselt rakenduvad päikesesirmid kaitsevad kontoreid liigse päikesekuumuse eest, vähendades seeläbi energiakulusid hoone jahutamisele.

NUTIKAS VENTILATSIOON JA KÜTE

Hoones on nõudluspõhine ventilatsiooni- ja küttesüsteem, mis juhindub oma töövõimsuse seadistamisel ruumis olevate inimeste arvust ja ruumis oleva õhu kvaliteedist.

LED-VALGUSTUS

Kõikjal hoones on kasutusel energiasäästlikud LED-valgustid, mis aitavad kahandada valgustamise energiakulusid. Hoone üldruumides on kasutusel liikumisanduriga LED-valgustid, mis põlevad ainult siis kui ruumis on inimesi, kes valgust vajavad.

MÕTLEME ROHELISELT

Maja maa-aluses parklas on laadimispunktid elektriautodele ja turvalised parkimiskohad kuuekümnele jalgrattale. Maja üldelektrikulud aitab väikemana hoida maja katusel paiknevad päikesepaneelid.

Kawe City

CONTACT US

Kaspar Reikter

COMMERCIAL PROPERTY SALES MANAGER

© Kawe City 2024

ASK ADDITIONAL INFORMATION

If you are on the search of new home for your company or want to ask additional information, please do not hesitate to contact me.

    © Kawe City 2024